• 2019
  • DJ Frietmachine
    Plein Publiq Vilvoorde (BE)
    Sun 22 September
  • DJ Frietmachine
    FEEST IN DE VELINX Tongeren (BE)
    Sat 28 September
  • De Remix, Hoera!
    Seizoensopening Cultuurcentrum Herentals (BE)
    Sun 29 September
  • DJ Frietmachine
    KunstSinnFestival Welzheim (DE)
    Sat 12 October - Sun 13 October
  • DJ Frietmachine
    ‘My First Concert’ Schouwburg het Park, Hoorn (NL)
    Sat 19 October
  • Knol d’Amour
    Festival voor jonge spruiten – CC Scharpoord Knokke-Heist (BE)
    Sat 02 November - Sun 03 November
  • 2020
  • DJ Frietmachine
    KOLLAN AKTIOUN Festival Luxembourg
    Sat 30 May - Sun 31 May
Site generously made by Atelier Tackenco. & Steffie de Vilder